Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

2018-04-16
Powiększ zdjęcie

11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się „Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania”. Nasz uczeń, Julian Wojtaś, uczeń klasy II a, zdobył II miejsce.

Gratulujemy!

Czytaj więcej o: Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

Przedszkolaki w bibliotece

2018-04-16
Powiększ zdjęcie

      W piątek 13 kwietnia, bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego „Rządz”. Z zaciekawieniem zwiedzały pomieszczenia biblioteki. Obejrzały aktualne wystawki w wypożyczalni, zapoznały się z czasopismami i książkami dla dzieci w czytelni. Wysłuchały wiosennego wiersza Moniki Milewskiej „Cała Ona”. Z powodzeniem uczestniczyły w multimedialnej  mini „zgaduj zgaduli” dotyczącej znajomości różnego rodzaju utworów dla dzieci. Największą radość sprawiła im możliwość samodzielnego oglądania książeczek i czasopism. Na zakończenie otrzymały kolorowanki i zakładki do książki.

Czytaj więcej o: Przedszkolaki w bibliotece

KLASA SPORTOWA O PROFILU PŁYWANIE

2018-04-16

DYREKCJA SP 20 INFORMUJE, IŻ OD ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 BĘDZIE FUNKCJONOWAŁA  KLASA SPORTOWA O PROFILU PŁYWANIE DLA DZIECI URODZONYCH W LATACH 2011 i 2012. ZAJĘCIA NA BASENIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ TRZY RAZY W TYGODNIU W 1,5 GODZINNYCH  JEDNOSTKACH LEKCYJNYCH Z PODZIAŁEM NA 10-CIO OSOBOWE GRUPY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. DODATKOWO KAŻDA GRUPA RAZ W TYGODNIU ODBĘDZIE ZAJĘCIA WYCH-FIZ NA SALI GIMNASTYCZNEJ Z NAUCZYCIELEM WYCH-FIZ I. NABÓR DO KLASY ZOSTANIE PRZEPROWADZONY W KWIETNIU I MAJU 2018. PRZY NABORZE BRANE POD UWAGĘ BĘDĄ WARUNKI  FIZYCZNE DZIECKA, STOPIEŃ OSWOJENIA Z WODĄ, OPANOWANIE PODSTAWOWYCH UMIEJĘTNOŚCI W WODZIE I NA SALI GIMNASTYCZNEJ ORAZ STAN ZDROWIA. NAUCZYCIELAMI PROWADZĄCYMI ZAJĘCIA W KLASIE PŁYWACKIEJ BĘDĄ NAUCZYCIELE W-F: DAMIAN ZBRZEŹNY-GRUPA CHŁOPCÓW I DAMIAN GOETZ-GRUPA DZIEWCZĄT.

Czytaj więcej o: KLASA SPORTOWA O PROFILU PŁYWANIE