Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Komunikat dyrekcji szkoły

2017-12-21

Sekretariat szkoły prowadzi zapisy w zakresie zapotrzebowania na opiekę nad dziećmi klas I - VII szkoły podstawowej w okresie ferii zimowych od 12 lutego do 25 lutego 2018 r. (zajęcia od poniedziałku do piątku, w godzinach 700 - 1600). Należy również określić godziny sprawowania opieki.

Zgłoszenia do 11.01.2018 r.

Czytaj więcej o: Komunikat dyrekcji szkoły

Jasełka 2017

2017-12-21
Powiększ zdjęcie

19 grudnia odbyły się w szkole jasełka, które zaprezentowali uczniowie szkoły podstawowej pod opieką p. Kabelis, p. Cackowskiej i p. Skowrońskiej. Uczniowie przedstawili "Opowieść wigilijną" wykorzystując swoje umiejętności aktorskie oraz korzystając z rozwiązań multimedialnych, nagranych filmików w których występowali. Jasełka zostały bardzo ciepło przyjęte przez zebranych i nagrodzone gromkimi brawami oraz podziękowaniem od p. dyrektora Marka Bergmanna, wprowadzając zebranych w świąteczny nastrój i zadumę.

Czytaj więcej o: Jasełka 2017

Baj Pomorski - "Opowieść wigilijna"

2017-12-21
Powiększ zdjęcie

20 grudnia uczniowie klasy 1a i 3c udali się na wycieczkę do Torunia. Zostali poinformowani o wyjeździe do teatru Baj Pomorski na przedstawienie, pt. "Opowieść wigilijna". Występ był wspaniały, ale list od Mikołaja, który czekał na nich po powrocie z teatru jeszcze wspanialszy. Otóż Święty Mikołaj zaprosił wszystkich do Jump Areny na godzinną zabawę!!! Dzieci były oczarowane, a opiekunowie- Sandra Radomska, Kornelia Ściborowska, Justyna Procajło i Michał Niewiadomski nawet podwójnie.

Czytaj więcej o: Baj Pomorski - "Opowieść wigilijna"

Przekazanie zabawek

2017-12-21
Powiększ zdjęcie

21 grudnia w szpitalu w Węgrowie nastąpiło przekazanie zabawek, które uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 i Policjanci z KMP w Grudziądzu zebrali wspólnymi siłami. Pani Sandra Radomska, która była opiekunem akcji w naszej szkole pojechała z uczennicami: Mają Baliną i Martą Banaszewską, aby pomóc w uszczęśliwianiu małych pacjentów. Bezcenne chwile, gdy widzi sie radość na twarzach dzieci i łzy wzruszenia u Rodziców. Mamy nadzieję, że mimo wszystko Święta Bożego Narodzenia będą mile spedzone przez wszystkich niezależnie od miejsca pobytu.  

Czytaj więcej o: Przekazanie zabawek