Igrzyska Dzieci – Drużynowy Tenis Stołowy i Badminton

W minionym tygodniu wiele się działo na arenach sportu szkolnego. 25 października odbył się turniej w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Ronald Przybylak (6b) i Robert Grajek (7c). Turniej odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2 i polegał na grze pojedynczej i deblowej. Naszym reprezentantom nie udało się awansować do dalszego etapu rozgrywek ale zawody te były dla nich dobrym doświadczeniem.

Natomiast dwa dni później w nasza szkoła była gospodarzem w Drużynowym Badmintonie.  Tutaj również rywalizowaliśmy w grze pojedynczej i podwójnej. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Marianna Plucińska (6c) i Julia Kulińska (6b). Dziewczęta rywalizowały ze szkołami SP27 i SP51. Ostatecznie zajęły drugie miejsce. Reprezentacja chłopców to: Jakub Świergul (6c) i Antoni Waligórski – Franciszczak (6a). Chłopcy również zajęli drugie miejsce w swojej grupie, a ich rywalami byli koledzy z SP6 i SP19.

GRATULUJEMY