Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Ponownie rozpoczynamy nowy rok szkolny. Na rozpoczęciu roku szkolnego głos zabrał dyrektor naszej szkoły p. Marek Bergmann. Zachęcał wszystkich do pracy i życzył wielu sukcesów. Będzie to wyjątkowy rok dla wielu uczniów. Klasy I SP 20 rozpoczynają naukę i bedą poznawać szkołę, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz nowe koleżanki i kolegów. Głowa do góry. Pomału z wszystkim się zapoznacie. Klasy VIII SP 20 i III GM 2 (ostatni rocznik) bedą w czerwcu przyszłego roku opuszczać nasze mury, wcześniej pisząc egzaminy aby dostać się do wymarzonych szkół średnich.

Na każdym rozpoczęciu i innych uroczystościach nie mogło zabraknąć pieśni ułańskich związanych z naszym patronem 18 Pułkiem Ułanów Pomorskich.

Życzymy Wam drodzy uczniowie zdrowia, wielu sukcesów, jak najwięcej miłych chwil w gronie kolegów i koleżanek.