ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dnia 22.06.2018 roku odbyła się uroczysta akademia, która zakończyła rok szkolny 2017/2018. W wydarzeniu tym brali udział zaproszeni goście, dyrekcja, rodzice oraz uczniowie. Na początku głos zabrał dyrektor Marek Bergmann, a nad całością czuwała pani wicedyrektor Maria Kaczorowska, która zadbała o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z procedurami. Po raz ostatni gimnazjaliści klas III odśpiewali hymn szkoły i pieśni ułańskie. Również ostatni raz byli wszyscy razem, wśród swoich klas i z wychowawcami. Było bardzo uroczyście, podniośle i sentymentalnie. Niejedna łza potoczyła się po policzku...
W podsumowaniu międzyklasowym klas III SP najlepszą okazała się klasa III e z wychowawcą panią Elżbietą Karolską. Wśród klas gimnazjalnych najlepszą została klasa III b, której wychowawcą była pani Katarzyna Grzegorczyk.
Uczniowie odebrali świadectwa, srebrne tarcze ukończenia szkoły, nagrody książkowe oraz stypendia za najwyższe wyniki i konkursy przedmiotowe. Wybrano i nagrodzono również najlepszych sportowców.
Mowę pożegnalną w imieniu klas III wygłosili uczniowie klasy III b Oliwia Zaremba i Dawid Dombrowski. Dokonano również przekazania funkcji przewodniczącego SU oraz nowego pocztu sztandarowego.
Cóż, coś się kończy, by coś się rozpoczęło. Powodzenia w nowych szkołach dla absolwentów ale za nim to nastąpi wszystkim uczniom życzymy miłych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.Uśmiech