Spotkanie Prezydenta z laureatami konkursów i ich opiekunami

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski dziś, tj. 19 czerwca złożył gratulacje i wręczył nagrody laureatom i finalistom konkursów i olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018.

W uroczystym spotkaniu w Urzędzie Miejskim udział wzięli także Poseł RP Tomasz Szymański, Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Goszka, radni: Paweł Napolski i Jakub Kopkowski, Naczelnik Wydziału Edukacji Sławomira Gajewska oraz nauczyciele i oczywiście nagrodzeni uczniowie.

- Jestem pełen podziwu dla pasji z jaką zdobywacie wiedzę. Serdecznie gratuluję Wam osiągnięć i życzę nieustannej ciekawości do poznawania świata. Za kilka dni rozpoczniecie wakacje, więc przy tej okazji życzę odpoczynku, ale również mnóstwa doświadczeń, które być może pozwolą Wam wygrać w przyszłym roku kolejne olimpiady i konkursy. Z kolei nauczycielom dziękuję za to, że z tak ogromnym zaangażowaniem pracujecie z uczniami, kibicujecie im i wspieracie we wszystkich działaniach - mówił prezydent Robert Malinowski.

NASI LAUREACI I OPIEKUNOWIE:

- Aleksandra Górska - laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki i laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki - opiekunowie p. Krzysztof Grabowski i p. Michał Bruski

- Daria Lewandowska - laureatka konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego - opiekun p. Marlena Bendnarska

- Dawid Kraiński - laureat konkursu przedmiotowego z informatyki - opiekun p. Iwona Poznańska

- Michał Piaskowski - laureat konkursu wiedzy o samorządzie terytorialnym - opiekun p. Władysław Wojtaszek

- Julia Gorczyca - laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego - opiekun p. Katarzyna Grzegorczyk

GRATULUJEMY PO RAZ KOLEJNY Uśmiech