NAJLEPSZA GAZETKA WŚRÓD KLAS VII

W I semestrze roku szkolnego 2017/2018 odbyły się zmagania siódmoklasistów na najlepszą gazetkę geograficzną. Z każdej klasy zgłaszało się kilkoro uczniów, którzy po kolei wybierali temat i z zebranych materiałów tworzyli gazetki. Ich prace można było podziwiać w sali 330. Po tygodniu od zaprezentowania pracy odbywało się głosowanie, w którym brali udział uczniowie pozostałych klas. Wszystkiemu dzielnie nadzorowała nauczycielka geografii pani Wioletta Niedzielska. W pierwszej odsłonie konkursu zwyciężyła klasa VIIc, którą reprezentowały Matylda Dichting, Martyna Wesołowska, Paulina Janikowska oraz Julia Marzec. Teraz odbywa się już druga edycja tych zmagań, w których swoje gazetki zaprezentowały już klasa VIIc i VIIb. Wszystkim klasom życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na werdykt.