GALA LAUREATÓW 2018

W auli Szkoły Podstawowej nr 14 w Toruniu 10 kwietnia 2018 r. odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów dotychczasowych gimnazjów z rejonu toruńskiego.

W bieżącym roku szkolnym w województwie kujawsko-pomorskim uczniowie zdobyli 432 tytuły laureatów, w tym w rejonie toruńskim 205 tytułów laureatów.

W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy szkół, laureaci, ich opiekunowie oraz rodzice laureatów.

Z rąk pana Marka Gralika - Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty uczniowie poza zaświadczeniami otrzymali pamiątkowe statuetki.

Uroczystość swoim występem uświetniła Oliwia Pytlarska uczennica klasy trzeciej gimnazjalnej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu.

NASI LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KUJAWSKO - POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa Przedmiot Opiekun ucznia
1. Górska Aleksandra III B matematyka Grabowski Krzysztof
2. Gorczyca Julia III B język polski Grzegorczyk Katarzyna