Jesienne sadzenie tulipanów

W pierwszym tygodniu października szkolne przyrodniczki ogłosiły akcję„TULIPANOWY BUKIET”.Uczniowie klas 4-8 chętnie włączyli się w zbiórkę, w efekcie której pozyskaliśmy prawie 400 tulipanowych cebul.

17 października – w wyjątkowo ciepłe popołudnie wraz z uczestnikami koła naukowego „Żyjmy zdrowo, naukowo” zabraliśmy się do jesiennego sadzenia tulipanów. Młodzi ogrodnicy uzbrojeni w łopatki, grabki i zapał do pracy stawili czoła niecodziennemu zadaniu. Tulipany znalazły swoje miejsce na szkolnej rabacie, a nam pozostaje teraz czekać na wiosenną eksplozję barw tulipanowego bukietu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w realizację tego przedsięwzięcia i przyczynili do ukwiecenia terenu naszej szkoły.