EKO-CHOINKA

W grudniu odbył się konkurs „Eko - Choinka” dla klas I - III. Uczniowie licznie uczestniczyli w tym konkursie, przyniesiono aż 49 choinek. Jury miało bardzo trudne zadanie by wybrać te najlepsze, ponieważ wszystkie choinki były piękne. Po długich debatach udało się. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się dnia 21.12.2017 roku. I tak:

I miejsce Weronika Witkowska I b

II miejsce Iga Paczkowska I d

II miejsce Roksana Żyżyńska II b

III miejsce Paweł Bodo I d

Wyróżnienia:

Kornelia Koleńska III f

Kacper Kostelecki I c

Alicja Galińska III e

Sebastian Godziebiewski I c

Jakub Jóźwiak II b

Agata Jekimov III b

Tomasz Wasilewski I b

Mateusz Wtorek II b

Dzieci otrzymały wartościowe nagrody nawet te, które nie miały żadnego miejsca ani wyróżnienia. Nagrody sponsorował Samorząd Szkolny oraz Nieruchomości Natalia Lamkowska.

Szczególne podziękowania należą się szanownemu jury: Pani Ewie Szulc, Pani Elżbiecie Matwiejczyk, Pani Elżbiecie Karolskiej, Pani Gażynie Bukiert, Pani Iwonie Kasprowicz, Pani Małgorzacie Gembce.

Serdecznie dziękujemy za okazałą pomoc organizatorzy Kornelia Ściborowska, Joanna Babik- Borowska oraz Aleksandra Kobuszyńska.